Září 2012

Spojení krve

8. září 2012 v 21:11 | Meglin |  Knihy
Název: Spojení krve
Autor: Nicky Perry
Anotace: Život sedmnáctileté Soni Generové, které všichni říkají Gee, plyne celkem normálně. Až do chvíle, kdy se k nim do města přistěhuje rodina z Anglie. Otec ji začne učit angličtinu, Flor s ní začne chodit do třídy, s Thomase se spřátelí a Gary… Do Garyho se zamiluje. Vášnivě, hluboce a osudově. Pak si ale začíná všímat, že s rodinou není něco v pořádku. Jsou až nadpozemsky krásní, bledí, stále studení a moc toho nesnědí… Ano, jsou to upíři. To ovšem není největší šok, který Gee zažije. Postupně se totiž dozvídá, že je potomkem vlkodlaků a že je podle věštby ta, která má celé pokolení upírů včetně svého milovaného vyhladit…
Můj názor: Kniha mě upotala hned ze začátku,což se mi moc často nestává.Je to nejlepší kniha,co jsem kdy četla.Nicky je velmi nadaná,proto doufám,že Spojení krve nebyla její první a zároveň poslední knihou,kterou napsala.
Moje oblíbené postavy: Nejvíce jsem si oblíbila Gee-Soňu Generovou a Garyho Lancestera.Také se mi zdály velmi příjemné postavy Toma,Iana a Flor.
Body: 10/10

TUTO KNIHU VŠEM DOPOPUČUJI!:)